Albi Nako e quan ‘Mbretëreshë’ Klaudia Pepan në postimin befasues

Klaudia Pepa mori pjesë në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “Mon Amour”, ku shkëlqeu me prezencën e saj, por vëmendje edhe më shumë tërhoqi postimi në Instastory që kishte bërë ish-bashkëshorti i saj Albi Nako.

Koreografi i mirënjohur ka postuar një foto të videos në Instagram ku shihet ajo duke performuar, teksa e ka quajtur atë “Mbretëreshë”.

Sikundër na e kanë dëshmuar edhe herë të tjera, çifti ruan një marrë dhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin, mirëpo ky koment i Albit na erdhi pak papritur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *