Sot feśtòn ditélindjeń, Genci i bën Enit ùrímíń që çdo vâjzé do donte

Sot feśtòn ditélindjeń, Genci i bën Enit ùrímíń që çdo vâjzé do donte

Sot, këngëtarja shumë e dash.ur Eni Koçi fes.ton ditëli.ndjen.

Nuk kishte se si uri.min më të bukur mos ta bënte partn.eri i saj, Genc Prelvukaj, i cili ka publi.kuar një fo.to në Instagram.

Genci nuk ka nguruar të shkruajë edhe disa fjalë tepër roma.ntike, që çdo vaj.ze do t’i donte, duke theksuar se përpara saj çdo gjë është e var.fër.

“Urime diteli.ndjen dash.uria ime. Uroj te kesh jete te gjate dhe te lumtur. Ne cdo dite qe hapet para nesh, do te mundohem ta mbaj buzeqeshjen ne fytyren tende.

Une qe ta njoh miresine nuk gjej fjale per te pershkruar, sepse cdo fjale me duket e varfer.
Je njeri i mire, qe edhe mua me ben njeri me te mire. Te uroj te shkelqesh ne jete, sikurse yjet larte. Me shume ndjenje e dashuri une do te jem prane teje, ne dite me diell e stuhi.
Goten lart zemër. Gezuar”, shkruan këngëtari

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *