FOTO-“Me brekë në kokë”/ Aurela Gaçe publikon foton që do t’iu shkrijë së qeshuri

FOTO-“Me brekë në kokë”/ Aurela Gaçe publikon foton që do t’iu shkrijë së qeshuri

Aurela Gaçe është një nga artistet më të pëlqyera dhe të dashura të muzikës shqiptare.

Aurela është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan mendime, foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Gjithashtu njihet për odzat e saj të humorit dhe nuk nguron të ndaj momente gazmore në rrjet me ndjekësit e saj.

Së fundi ajo ka publikuar një foto që shkaktuar të qeshura në rrjet. Ajo shfaqet e shtrirë në shezlong me një palë tuta në kokë por ajo që i ka bërë të gjithë të qeshin është mbishkrimi në foto.

“Ky Diell ti vë “brekët ne kokë” ?? Tutat më sakte, mos keqkuptohemi?”, shkruan Aurela ndërkohë që fotoja ka marrë shumë pëlqime e komente

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *