FOTO/ Makina del nga rruga, plagosen disa persona

FOTO/ Makina del nga rruga, plagosen disa persona

Një tjetër aksident ka ndodhur tek Kthesa e Viroit në Gjirokastër. Një makinë tip “Renault” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanalin anësor.

Raportohet se ka të lënduar në njerëz, të cilët kanë marrë ndihmë mjeksore në spitalin Rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *