Elvana tallet me Ermalin, moderatori: Nuk të fus në shtëpi edhe sikur goca ime t’jesh

Elvana tallet me Ermalin, moderatori: Nuk të fus në shtëpi edhe sikur goca ime t’jesh

Me ardhjen e verës Ermal Mamaqi sëbashku me familjen e tij po shijon pushimet këtë fillim korriku, ku këtë e ka treguar përmes disa fotove në rrjetet sociale.

Edhe bashkëshortja e tij, Amarda Toska ka publikuar pamje nga momentet më të bukura nga riviera shqiptare, ku është parë që kanë udhëtuar me jaht. Të gjithë e dinë raportin e ngushtë që ka Ermal Mamaqi me këngëtaren e njohur Elvana Gjata, pasi sëbashku përveç projekteve ku kanë punuar sëbashku kanë mbetur edhe miq shumë të mirë.

Kjo vihet re edhe nga postimet e Ermalit i cili ka treguar se shkëmben vazhdimisht mesazhe me Elvanën.
E mesa duket në një foto të fundit, ka plasur “sherri” pasi Elvana ka bërë një koment mjaft ngacmues që Ermalit nuk i ka pëlqyer. Nga fotot shihet që Ermali i ka dërguar asaj një foto me djalin e tij Joein, ndërsa Elvana ia kthen: Po Joeli pse del vetëm me qenin në foto.

“Zbulohen të tjera mesazhe fyese nga @elvanagjataaaa dhe këtë herë në Ëhatcupin personal timin. Edhe gocën time personale ta kisha nuk do e fusjha në shpi. Po iki të pi gotën e kosit. Ja pra miq…”.- ka shkruar Ermali në foton e bisedës private që ka publikuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *