Ronela Hajati e “tepron” me pòzát e fundit, super jòšhése me bíkíńí

Ronela Hajati e “tepron” me pòzát e fundit, super jòšhése me bíkíńí

Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar.

Së fundmi, këngëtarja ka bërë me dije se së shpejti do të sjellë projektin e saj më të ri, ndërsa nuk ka nguruar të publikojë në rrjete sociale dhe foto nga klipi.

Ajo pozon e veshur me bik.ini, duke nxjerrë në pah for.mat e saj tru.pore dhe duket vërtet shumë jo.shese.

“Hajde ba.by thirrëm miss”, shkruan Ronela krah fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *