Rekord klíkíme me kéngên “o tá hónkśhá pí”, Mozzik pérgaditet pêr hítin e rrádhéš

Rekord klíkíme me kéngên “o tá hónkśhá pí”, Mozzik pérgaditet pêr hítin e rrádhéš

Prej ditësh Mozzik dhe Kida kanë treguar se shumë shpejt do të sjellin një bashkëpunim të ri muzukor.

Së fundmi reperi ka zbuluar një prej skenave të klipit krah Kidës duke treguar dhe se si janë kombinuar bashkë me ‘look-un’ mjaft modern.

“Nesër pas orës 00:00 vazhdojmë tutje”, ka shkruar Mozzik krah postimit ku ka etiketuar edhe bashkëpunëtorët në këtë projekt.
Fansat kanë lënë një sërë komentesh duke pohuar se po e presin me padurim këtë hit të dy këngëtarëve të njohur.

Kujtojmë se projekti i fundit i tyre ka qenë ai i titulluar ‘Premtime’ i cili numëron 49 milionë klikime në kanalin e ‘Youtube’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *