Nuk e kemi ditur që Dua është edhe gjimnaste

Nuk e kemi ditur që Dua është edhe gjimnaste

Dua Lipa ka treguar sot se ajo ka aftësi edhe në gjimnastikë derisa ka bërë një sesion joga tepër inmpresiv…derisa ka shkëmbyer rutinën ditore me fansat

Ajo ka punuar vazhdimisht me ushtrime për të mos humbur format sa ishte në vetizolim.
Tani Dua Lipa ka treguar se ishin ushtrimet e saj ato që kanë bërë që ajo të këtë një trup fenomenal dhe kjo shihet edhe me një video që ajo ka postuar në Insagram e ku bën zgjatje të muskujve.
Këngëtarja e hitit “One Kiss”, ka pasur të veshur veshje për palestër derisa tregon trupin e saj seksi dhe aftësitë prej gjimnaste gjatë ekzekutimit të jogas. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *