Këngëtarja Besa Kokëdhima mbeshtet  Albin Kurtin

Këngëtarja Besa Kokëdhima mbeshtet Albin Kurtin

Artistët tani pa hezituar janë duke treguar haptazi të preferuarit e tyre në skenën e politikës shqiptare.

Së fundmi këngëtarja nga Shqipëria Besa Kokëdhima ka bërë të ditur se është një përkrahëse e ish-kryeministrit Albin Kurti dhe idealeve të tij.

Ajo ka publikuar një foto kolazh ku ka bashkuar dy imazhe të tij një nga protestat dhe një nga seanca në kuvend, dhe sipër saj shkroi “Albin Kurti kjo fytyrë e patriotit”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *