Horoskopi ditor-30 korrik 2020

Horoskopi ditor-30 korrik 2020

Dashi
Merrni një pauzë reflektimi, sidomos në dashuri prej së cilës ndiheni tepër të lodhur. Mos e konsideroni aq shumë shoqërinë virtuale.

Demi
Hëna do t’ju udhëzojë që të merrni një vendim të rëndësishëm. Por edhe Mërkuri do t’ju mbështesë. Pa impenjim nuk mund të arrini objektivat tuaj.

Binjakët
Mendoni për një periudhë të vogël pushimi: edhe një udhëtim njëditor mund të jetë ideal. Sot disa bashkëpunëtorë dhe kolegë do të tregohen kritikues.

Gaforrja
Sot është një ditë shumë e mirë për intervista pune ose për të folur me shefat tuaj. Kini besim për të maturuar bisedat që do të bëni.

Luani
Përballojini sot frikërat tuaja me kurajë dhe me mësime të drejta. Yjet ju këshillojnë durim sidomos nëse jeni në fillimet e eksperiencave me të tjerët.

Virgjëresha
Ndjesi të çuditshme. Ëndrra që mund t’ju sugjerojnë mesazhe të rëndësishme. Merreni seriozisht një rast takimi në dashuri, se mund të jetë i duhuri.

Peshorja
Mos reagoni kundrejt provokimeve sot. Një telefonatë ose një takim do të stimulojnë entuziazmin tuaj, ndërsa do t’ju bëjnë alegro.

Akrepi
Një person ziliqar po sillet rrotull jush. Kalojeni situatën duke bërë durim dhe buzëqeshje. Një energji pozitive e madhe do t’ju rigjenerojë.

Shigjetari
Miq hakmarrës po kërkojnë që të ndërhyjnë në marrëdhënien tuaj. Bëni kujdes me këshillat jo të interesuara prej atyre që ju rrethojnë.

Bricjapi
Do ta ndieni veten shumë tërheqës sot dhe do të keni dëshirë që të shpenzoni. Zgjimi i shpejtë do t’ju bëjë ambicioz. Ditë me fat.

Ujori
Sot është ditë jo e përshtatshme për të kërkuar hua apo për të marrë borxhe. Do të jetë në favorin tuaj që të kuptoni deri në fund arsyet e partnerit tuaj.

Peshqit
Nëse dëshironi t’i bëni keq dikujt duhet të dini se më pas do të bëheni shumë pishman. Nëse do të merrni pjesë në një lojë çfarëdo ndiqni hapat e të tjerëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *