A e njihni personin në foto? Është një nga emrat më të njohur në muzikë

A e njihni personin në foto? Është një nga emrat më të njohur në muzikë

Këngëtarja e njohur ka hapur arkivat.

Fifi është duke qëndruar aktive me postime edhe në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka publikuar një fotografi nga koha e fëmijërisë.

Në fotografinë e publikuar këngëtarja shihet me një biskotë në dorë, dhe thënë të drejtën duket komplet ndryshe nga sot.
“Fifi vogël”, ka shkruar ajo si përshkrim të fotos.

Përndryshe, sa i përket muzikës brenda një kohe të shkurtër pritet publikimi i duetit të saj me Young Zerkën, shkruan lajmi.net.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *