Perfekte? Arbenia zbulon fytyrën pa make up dhe me akne (FOTO LAJM)

Perfekte? Arbenia zbulon fytyrën pa make up dhe me akne (FOTO LAJM)

Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar dhe konsiderohet si një ndër vajzat më të bukura të vendit, e cila ka korrur sukses të madh në modeling jashtë Shqipërisë.

Tiparet e saj tërheqëse preferohen shumë nga kompanitë e huaja, të cilat përdorin imazhin e bukuroshes për të reklamuar produktet e tyre si veshje apo kozmetikë.

Mirëpo, nëse mendonit se gjithçka është OK me modelen dhe ka gjithmonë një fytyrë perfekte, e keni gabim!

Edhe Arbenita vuan nga aknet në fytyrë, të cilat na i tregoi vetë!

Modelja ka dashur të japë një mesazh për ndjekësit e saj me të njëjtin problem, duke lënë të kuptohet se aknet janë diçka shumë normale.

“Thjesht doja të thoja që aknet janë shumë normale.”-shkruan Arbenita krahas fotos ku filmon fytyrën e saj nga afër.

Së fundmi, modelja u bë kryefjala e mediave për shkak të disa fotove të ndërhyrjeve në fytyrë, të cilat i publikoi një klinikë në Rusi.

Arbenita i mohoi këto lajme, duke u shprehur se ishte lodhur nga gjithë këto shpifje për të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *