Në majë të jahtit luksoz me mijëra euro, e dashura e Ronaldos “çmend” rrjetin (FOTO)

Në majë të jahtit luksoz me mijëra euro, e dashura e Ronaldos “çmend” rrjetin (FOTO)

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez relaksohet në një jaht e veshur me pantallona të gjera lëkure dhe çorape që kushtojnë rreth 154 euro.

Ajo mbante veshur edhe një xhaketë me kapuç prej lëkure pa mëngë, dhe në një foto tjetër Rodriguez mund të shihej edhe me syze dielli. Rrobat e saj të markës Prada, kapin shifra mjaft të larta çmimesh, shkruan The Sun.

Pantallona të shkurtra të Georginës kushtojnë 564 euro, këpucët e saj rreth 780 euro, dhe xhaketa që kushton 1339 euro. Totali i kësaj paraqitje shkon 2840 euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *