Më në fórmè se kùrré/ Xhensila Myrtezaj tregon trùpín që do ta kishte žíli çdo vâjžè

Më në fórmè se kùrré/ Xhensila Myrtezaj tregon trùpín që do ta kishte žíli çdo vâjžè

Xhensila Myrtezaj është një nga këngë.taret më të suks.esshme dhe të das.hura për publikun shqiptar. Këngëtaren e shohim të kuruar deri në detaj në çdo dalje të sajën në publik dhe për të patur një pamje më të mirë, duket se Xhensila nuk lë pas dore aktivitetin fizik.

Ylli i muzikës tregon shpesh herë nëpërmjet vid.eove dhe fotove në rrjetet sociale, teksa shihet duke u ushtrar në pale.stër.

Pas përfundimit të palestrës ajo nuk nguron të ndajë me ndjekësit e saj format perfekte të cilat shumë vajza do t’i kishin zili, aq më tepër pasi që Xhensila është edhe nënë e një vajze.

Kujtojmë se përveç kësaj ajo po përgatitet për projektet e saj më të reja të cilat do të sjellë së shpejti të cilat po priten me shumë kërshëri nga fansat. Sigurisht gjatë kësaj kohe i ka dhuruar vetes edhe pak kohë relaksi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *