Çfarë po ndodh me Ronaldon? Georgina ndez rrjetin me imazhet e fundit (FOTO)

Çfarë po ndodh me Ronaldon? Georgina ndez rrjetin me imazhet e fundit (FOTO)

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Gerogina Rodriguez janë duke kaluar kohën e tyre të lirë në një jaht mjaft luksoz.

Kjo është parë përmes postimeve të ndryshme që ata kanë bërë në rrjetin social Instagram, ku edhe fansat kanë vërejtur një detaj, shkruan Mirror.

Georgina pasi ndau disa fotografi, në njërën prej tyre është shfaqur me një unazë, prej të cilës dyshohet se dyshja mund të jenë fejuar.

Ndërkohë që ata po shijojnë rrezet e diellit, rrjetet sociale tashmë janë mbushur me spekulime se çifti e kanë çuar lidhjen një hap para.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *