Modelja shqiptare rrëfen jetën e  fëmijërisë: Nëna më gòditi në bark e më la pa frymë

Modelja shqiptare rrëfen jetën e fëmijërisë: Nëna më gòditi në bark e më la pa frymë

Megi është një prej personazheve më të reja të publikut shqiptar, fama e së cilës nisi nga pjesëmarrja në “She’s on top” si modele. Në puntatën e fundit foli për fëmijërinë ku rrëfeu se ka rënë pre e bullízmit dhe ishte gati të príste dámarët dhe ti jepte fund jetës.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Megi vijoji rrëfimin dhe tha se në klasë, një shoqe e saj kishte vendosur ngjitëse poshtë karriges ku ajo ulej. Në momentin kur mësuesja kujdestare lajmëroi mamanë e saj për këtë gjë, kjo e fundit sipas Megit e ka gòditur në bark dhe tentoi ta linte pa frymë.

“Më vendosën ngjitëse poshtë karriges që unë të ngjitesha. Mësuesja kujdestare lajmëroi prindin e vajzës që mua më cènonte dhe i thotë që vajza jote bën shumë gjëra të këqija,ndërsa veprimi i asaj femre ishte të më gòdiste në bark dhe të më linte pa frymë”, tregoi Megi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *