Seiten: Edhe pse barazum, ne jemi në garë për titull

Seiten: Edhe pse barazum, ne jemi në garë për titull

Menjher pas barazimit trajneri i Barcelonës Setien, në konferenc për shtyp ka folur për takimin e sotëm përball Celta Vigos, Seiten ndihet i trishtuar pas barazimit, por ai vazhdon të besoj se akoma asgjë nuk ka përfunduar

“Kontrulluam në pjsën më të madhe të lojës, por nuk arritëm të shënonim me shumë gola”

“Goli i Asapas, na lëndoi shumë, por duhët pranuar se ekipi i Celtas është angazhuar shumë në fazën ofanzive gjë që bëri që ne të terhiqem më mbrapa”

“Ne duhët ti fitojmë të gjitha lojrat e mbetura dhe të presim Real madrid të humbas, do te jetë e vështirr por ne do te luftojmë deri ne fund ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *