FOTOT-Enca nuk ndalet/ Ekšpòźòń të páśmet me bíkíńí minimaliste

FOTOT-Enca nuk ndalet/ Ekšpòźòń të páśmet me bíkíńí minimaliste

Këngëtarja Enca Haxhia është kthyer në një nga person.azhet më të komentuara në rrjetet sociale.

Enca po shijon ditët e nxe.hta në bregdet ndërsa në rrjet ngre temperaturat me fotot provo.kuese.

Ndonëse “premtoi” se nuk do të kishte më foto me rroba ban.jo duket se nuk po mundet t’i rezistojë pa i publikuar.

Së fundi ajo ka ekspo.zuar të pas.met e saj me bík.íńi ndërkohë që përveç fotove śe.kśi tërheqin vëmendje dhe përshkrimet me të cilat shoqëron postimet.

“Më pëlqen të q**** vetëm me legjenda,”shkruan Enca krahas fotos ku menjëherë kanë vërshuar komentet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *