Jonida Maliqi ndan foton e rrallë nga fëmijëria, shikoni si dukej

Jonida Maliqi ndan foton e rrallë nga fëmijëria, shikoni si dukej

Këngëtarja Jonida Maliqi pak momente më parë na e ka ëmbëlsuar ditën me një foto të saj kur ishte fëmijë. Fotoja ishte e postuar nga një ‘fanpage’ nën emrin e saj, megjithatë Jonida nuk nguroi por e postoi në llogarinë e saj personale. Ajo paska qenë po aq simpatike, syqeshur dhe shumë e ëmbël që fëmijë. Komentet e bukura të fansave të cilët e kishin publikuar foton sigurisht që s’mund të mungonin.

Jemi me fansat e këngëtares! Jonida në femijëri na e “sh.kriu” zemrën fare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *