Arta, serioze në të bardha

Arta, serioze në të bardha

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka vazhduar me fotosesionet pas pandemisë

Pandemia e kishte lodhur më se shumti aktoren dhe modelen kosovare e cila ishte mësuar që të udhëtojë në vendet ekzotike muajve të parë të vitit.

Por, tani pasi që masat kundër kor.onavir.usit janë lehtësuar, Arta është njëra prej modelëve kosovare më të angazhuara me fotosesione.
Gjatë kësaj kohe ajo ka udhëtuar në Budva ku ka realizuar një fotosesion teper terheqes, kurse sot ka postuar disa fotografi ku ka të veshur një palë veshje serioze të bardha e ku duket mjaft simpatike. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *